Niech każdy sam zmywa swój talerzyk!

Niech każdy sam zmywa swój talerzyk, czy tez kubek po kawie.  ostatecznie możesz wyjsc do biedronki i kupic sobie ciepła bułke z czosnkiem chocby, ewentualnie jedna zupe do mikrofali, żeby na suchym nie być. Nie siebie chcesz ukarac w koncu!!!.  

Trudno samej isc do knajpki na obiad, racja. 

Nie musisz zreszta, pojedz na obiad do mamy albo babci, jeśli niezbyt daleko. Zawsze tez możesz z przyjacółka wyskoczyc cos przekasic na miescie. 

Inna sprawa, ze w tym wypadku przydalby się tu niezły kolega, przyjaciel, któtego wtajemniczysz w swoje działania. Razem możecie spotkac się raz , czy dwa, cos zjesc także. 

Nie zaszkodzi, jeśli on jest gejem, wtedy bez oporów można te znajomosc spozytkowac, w koncu z innym idziesz do kina np. albo wystawe. Nieistotne dokad, wazne, żeby twój luby to wiedział. Zadbaj wiec o to, żeby przyjaciel przyszedł po ciebie, lub odprowadzil  do domu. Jeśli sam się nie dopatrzy, niewinnie wrzuc temat i tym, ze idziesz z Jackiem np. do kina dzis. Zakładam, ze luby nie zna preferencji twojego kumpla. A nawet , skoro już wie o tym, na pewno zacznie się zastanawiac, skad wasza nagła komitywa. To powinno da mu do myslenia już. 

Nie znasz geja zadnego....tez  trudno. Znajdz jakis obiekt, w pracy lub na uczelni, który nie grzeszy meska uroda i raz czy dwa popros o pomoc w czymkolwiek, moze cie powiezc autem albo  pozyczyc notatki itp.. .   Istotne  w temacie jest to, żeby znalezc pretekst  do minimum 2 spotkan tak, żeby twój luby  o tym wiedział


Portal randkowy w sam raz dla ciebie

.